آموزش نصب پنجره های دو جداره upvc

آموزش نصب پنجره های دو جداره upvc

از آموزش نصب پنجره های upvc چه میدانید  ؟

آموزش نصب پنجره های دو جداره upvc با توجه به آموزش علمی و عملی و تخصص‌ مورد نظر در چهار مرحله صورت میپذیرد که ما آن را در چهار مرحله خدمت شما عزیزان توضیح خواهیم داد:
۱. پس از ارسال پنجره و شیشه دو جداره بوسیله اتومبیل های باری، راننده متخصص و مامور تخلیه در محل نصب، در مرحله اول برای پروسه نصب، پنجره دو جداره upvc را در داخل فریم مخصوص خود (آهن، آلومنیوم یا سنگ) قرار داده و سپس با استفاده از دریل و پیچ های مخصوص (۶ سانت، ۱۰ سانت و یا بولتکس) با توجه به فریمی که بایستی پنجره دو جداره upvc در آن قرار گیرد، داخل فریم نصب میگردد.
۲. در مرحله بعد، پس از بیرون آوردن ازهوارهای قرار گرفته در پنجره، شیشه های دو جداره را در داخل قاب های ثابت و بازشوی پنجره یو پی وی سی قرار داده و بوسیله چکش های آلومنیومی و با احتیاط در محل معین نصب میکنیم.
۳. در مرحله سوم پنجره دو جداره در عرض و ارتفاع و از داخل و بیرون، بوسیله چسب های مخصوص صنعت پنجره دو جداره که سیلیکون ماستیک میباشد و همچنین اسپری های فوم پلی ارتال درزبندی میگردد.
۴. در مرحله آخر پس از تمیزکاری مربوط به درزبندی پنجره ها، بازشوهایی که شیشه در آنها قرار گرفته است با توازن و بصورتیکه لاستیک های درزبندی کاملا منفذهای ورودی و خروجی را پوشش دهد در جای خود قرار میدهیم و سپس بوسیله آلن های مخصوص برای رگلاژ پنجره های دو جداره upvc آنها را تنظیم مینماییم.
حالا پنجره دو جداره شما نصب شده است.

مراحل آموزش نصب پنجره های دو جداره upvc

برای آموزش مراحل نصب پنجره دو جداره upvc و همچنین شیشه دو جداره و درزبندی آنها بصورتی که مانع از ورود آلودگی های صوتی، زیست محیطی و همچنین سرما و گرما شوند، به ترتیب و به همان صورتی که در بالا برشمرده شد صورت مراحل را انجام میدهیم.
اما ذکر چند نکته مهم و ضروری در مورد آموزش نصب پنجره دو جداره upvc حائز اهمیت است که در اینجا به آنها میپردازیم:
پیچ های مخصوص و ابزار نصب که به منظور جایگیری پنجره دو جداره بر روی فریم (آهن، آلومنیوم و یا سنگ) استفاده میشود، بایستی بر اساس نوع آن فریم اندازه و کارایی آنها مشخص شده و سپس مورد استفاده قرار گیرند.
برای نصب شیشه دو جداره بایستی از چکش های پلاستیکی مخصوص استفاده گردد، در غیر اینصورت ضریب شکست شیشه به طرز چشمگیری افزایش پیدا کرده و قرارگیری زهوارها نیز به درستی صورت نمیگیرد. همچنین در هنگام استفاده از چکش پلاستیکی بمنظور جایگیری شیشه بایستی دقت بسیاری را مبذول داشت تا ضربه چکش با شیشه برخورد نکند.
با توجه به اینکه درزبندی یکی مهمترین قسمت ها از پروسه نصب پنجره دو جداره میباشد، بنابراین بایستی از متریال های قوی و مناسب برای فوم پلی ارتال و چسب سیلیکون ماستیک برای استفاده و درزبندی پنجره ها استفاده گردد تا بهترین و موثرترین کارایی را به شما ارائه شود.

فیلم آموزش نصب پنجره های دو جداره upvc

فیلم های آموزش نصب پنجره دو جداره upvc و شیشه های دو جداره با توجه به مراحلی که در بالا برشمرده شد در کانال آپارات شرکت پنجره دو جداره آریو موجود میباشد که علاقمندان میتوانند با مراجعه به آن از فیلم های آموزشی در این زمینه نیز استفاده نمایند.