بهترین مارک پنجره دو جداره

از کجا بدانیم بهترین مارک پنجره دو جداره کدام است

بهترین مارک پنجره دو جداره کدام است ؟

برای بررسی این نکته ک ه بهترین مارک پنجره دو جداره کدام است بایستی به نکات ذیل دقت داشت:

۱) مواد تشکیل دهنده: پنجره دو جداره upvc متشکل از سه قسمت میباشد که با مونتاژ آن بوسیله دستگاه های صنعتی تولید و یا نیروهای کارآزموده صنعت یو پی وی سی در نهایت تبدیل به پنجره دو جداره یو پی وی سی میشود.
این سه قسمت عبارتست از: پروفیل یو پی وی سی، یراق (با توجه به نوع استفاده از جمله تک حالته، دو حالته، کشویی و… که با دستگیره و لولا ست یراق را تشکیل میدهند.) و شیشه دو جداره.

۲) جزئیات تولید: جدا از قسمت های تشکیل دهنده پنجره دو جداره یو پی وی سی، عوامل دیگری همچون گالوانیزه آهن بکار رفته در مقطع پروفیل ها (با توجه به کیفیت و ضخامت آن) و همچنین تسمه لولا که برای مقاومت و استحکام در نصب یراق آلات پشت لولاها و داخل شیار مخصوص به خود در مقطع پروفیل قرار میگیرد حائز اهمیت است.

۳) روش تولید: تولید پنجره و شیشه دو جداره upvc و شیشه دو جداره به دو روشِ دستی و صنعتی انجام میشود.
در روش صنعتی پنجره دو جداره بوسیله دستگاه های اتومات چهار سر جوش و همچنین شیشه ها بوسیله دستگاه های اتومات پلمپ، تزریق گاز آرگون و تزریق چسب پلی سولفات تولید میگردند.
در روش دستی یا سنتی پروسه تولید پنجره و شیشه دو جداره بوسیله نیروی انسانی انجام میشود و ناگفته مشخص است که روش تولید با دستگاه های اتومات، استاندارد و کیفیت بالاتری را در محصول نهایی به مشتری ارائه خواهد داد.

بررسی بهترین مارک پنجره دو جداره های مختلف

حال که با کلیات، جزئیات و همچنین روش های تولید پنجره upvc و شیشه دو جداره آشنا شدیم میتوانیم به بررسی بهترین مارک پنجره دو جداره بپردازیم. برای این کار بایستی به برند های مواد اصلی تولید شامل پروفیل یو پی وی سی، یراق آلات و شیشه دقت کنیم. کیفیت مواد اولیه تشکیل دهنده این مواد، گواهینامه های معتبر تولید و همچنین میزان گارانتی کتبی آنها که بایستی توسط فروشنده به مشتری ارائه گردد بهترین راه برای بررسی مواد تشکیل دهنده هستند.

برای بررسی جزئیات تولید همچون گالوانیزه و تسمه لولا نیز میتوانیم از فروشنده درخواست کنیم که آنها را قبل از نصب توسط نصاب برایمان مشخص نماید.

راهنمای انتخاب بهترین مارک پنجره دو جداره

برای انتخاب بهترین مارک پنجره دو جداره میتوان مواردی که در بالا شمرده شد (گواهینامه های معتبر مواد تشکیل دهنده، میزان گارانتی) را پیش از خرید محصول از فروشنده دریافت کرد. از آنجا که در گواهینامه های معتبر تولید مواد تشکیل دهنده و میزان گارانتی آنها توسط سازمان های مسئول کشوری و جهانی تضمین شده اند میتوان نسبت به تائید کیفی و فنی آنها اطمینان حاصل نمود. همچنین با بررسی جزئیات تولید در پیش و هنگام نصب نیز میتوان این اطمینان را بیش از پیش نمود.

در آخر و برای اطمینان بیشتر نیز میتوانید (و در واقع بایستی) تمامی استانداردهای فنی و کیفی ذکر شده در قرارداد فی مابین بصورت مکتوب بین فروشنده و مشتری نیز ذکر گردد.
شرکت طراحی مهندسی پنجره آریو نیز با اشراف و تعهد نسبت به تمامی موارد مذکور، تمامی گواهینامه ها و گارانتی مواد و قطعات بکار رفته در محصولات خود را پیش و پس از پروسه فروش و نصب، در اختیار مشتریان محترم قرار میدهد.