توری پلیسه

درباره ی توری پلیسه در پنجره چه میدانید ؟

توری پلیسه چیست؟

انواع مختلفی از توری همچون ثابت، رولینگ، لولایی و… وجود دارند. هرکدام از این مدل توری ها که برشمردیم ایراداتی داشتند.

بعنوان مثال توری ثابت باعث میشد که کاربر نتواند به قسمت ثابت پنجره (جهت نظافت یا استفاده) دسترسی داشته باشد.

و یا در توری های رولینگ زمانیکه رول و غلطک توری پس از مدتی استفاده مستعمل میشد عملا استفاده از آن را ناممکن میساخت،

توری ها ظاهر مناسب و زیبایی نداشتند و در زیبایی نمای ساختمان مشکل بوجود میامد و… موارد متفاوت دیگر.

اما بغیر از موارد ذکر شده و ایرادات دیگری که وجود داشت، مهمترین مسئله و ایراد در توری های مدل قدیم بحث درزبندی آن بود.

مهمترین وظیفه و دلیل برای استفاده از توری جلوگیری از ورود حشرات مزاحم در هنگام باز بودن پنجره دو جداره است.

که این مدل توری ها بعلت عایق نبودن کارایی مناسبی نداشتند.

نمونه ایرادات و معایبی که در بالا برشمردیم باعث شد که متخصصان این صنعت تلاش خود را بر رفع ایرادات و تولید محصولی کارآمد و با کیفیت بگذارند.

به همین سبب و پس از تحقیقات زیاد، مدلی از توری که در هنگام استفاده بسیار کارآمد بوده و بصورت پلیسه آکاردئونی میباشد،

همچنین قاب مخصوص به خود دارد که درون آن جمع و باز میشوند، و همچنین درزبندی صد در صدی را به مشتری ارائه میدهد به تولید رسید که به این نوع توری پلیسه میگویند.

توری پلیسه پنجره upvc

در بالا توضیح دادیم که توری پلیسه چیست و دلیل تولید آن چه بوده است. همانطور که گفتیم بحث عایق بندی توری که باعث درزبندی کامل هنگام باز بودن پنجره و استفاده از توری بشود، مهمترین دلیل جهت استفاده از توری میباشد. توری پلیسه پنجره دو جداره upvc علاوه بر موارد و مزایایی همچون استفاده آسان، ظاهر زیبا و کارایی بالایی که دارد، مسئله عایق بودن جهت جلوگیری از ورود حشرات مزاحم و… را به بهترین شکل ممکن انجام داده و پشت قسمت بازشوی پنجره به خوبی عایق بندی میشود. همچنین به این نکته توجه داشته باشید که توری پلیسه علاوه بر پنجره upvc جهت انواع دیگر پنجره همچون آهنی و آلومنیومی نیز کاربرد داشته و میتوانید از آن با تمام مزایایی که در بالا برشمردیم استفاده نمایید.

ساخت توری پلیسه

ساخت توری پلیسه از مونتاژ قاب مخصوص آلومنیومی، ریل محرک توری و بست های درزبندی بوسیله دستگاه های مخصوص این صنعت انجام میشود. مهمترین قسمتی که در هنگام خرید توری پلیسه بایستی مدنظر داشت این مسئله است که حتما با توری های مرغوب تولید شده باشد.

قیمت توری پلیسه

قیمت توری پلیسه بر اساس متر مربع محاسبه میشود. نحوه اندازه گیری توری بر اساس اندازه بازشوی مدنظر شما جهت قرار گرفتن توری پلیسه محاسبه میگردد. این نکته را بایستی توجه داشته باشید که در محاسبه قیمت، اندازه های زیر یک متر، بصورت کامل (یک متر مربع) محاسبه میگردد. حال که نحوه محاسبه اندازه جهت توری پلیسه را توضیح دادیم، شما میتوانید به راحتی عرض و ارتفاع بازشویی که میخواهید توری بر آن قرار بگیرد را گرفته و با بدست آوردن مترمربع و تماس با پنجره آریو از قیمت توری پلیسه خود مطلع گردید. همچنین در صورتیکه این کار برایتان میسر نبود، با برقراری تماس و ثبت درخواست خود جهت ارسال نیروهای متخصص، اندازه گیری و محاسبه قیمت توری پلیسه جهت پنجره های خود بصورت رایگان بهره مند شوید.