پنجره دو جداره که در سال های اخیر بسیار مورد توجه ساختمان سازان قرار گرفته است، مزایای بسیار زیادی دارد که از جمله آن می توان صرفه جویی بسیار خوب در مصرف انرژی است که تاثیر گذاری آن با مقایسه قبل و بعد از نصب پنجره دو جداره کاملا مشهود است. از جمله دیگر مزایای این پنجره ها عایق صوتی بودن آنها و همچنین عایق گرد و غبار بودن آن هاست. در این قسمت می توانید مقالات پنجره دو جداره را مطالعه نمایید و با این پنجره ها بیشتر آشنا شوید.

پنجره دو جداره رفلکس چیست ؟
اگر به دنبال خرید پنجره دو جداره رفلکس هستید و می خواهید بدانید چه هزینه هایی برای شما وجود خواهد داشت با ما همراه باشید.
لاستیک پنجره upvc
لاستیک پنجره upvc
لاستیک پنجره upvc یکی از مهمترین قسمت ها در امر درزبندی میباشد و از همین رو توجه به استفاده از لاستیک با کیفیت و مرغوبیت بالا از لحاظ کیفی است.
كارگاه درب و پنجره upvc
كارگاه درب و پنجره upvc
راه اندازی سیستم کارگاه درب و پنجره upvc نیاز به فراهم آوردن ملزومات سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز جهت این صنعت را دارد.
نفوذ آب به درب و پنجره دو جداره
نفوذ آب به درب و پنجره دو جداره
زمانیکه نفوذ آب به درب و پنجره دو جداره یک یا تمامی این موارد به موجب استفاده از پنجره دو جداره برای شخص استفاده کننده به صورت کامل و صحیح انجام نپذیرد.
بررسی انواع دستگیره پنجره دو جداره
بررسی انواع دستگیره پنجره دو جداره
دستگیره پنجره دو جداره جزو اقلام مربوط به یراق آلات در صنعت یو پی وی سی به شمار میرود و انواع مختلفی براساس نیاز میتواند داشته باشد.
پنجره فولکس واگنی
پنجره فولکس واگنی
پنجره فولکس واگنی چیست؟ پنجره فولکس واگنی یکی از انواع مختلف پنجر…
مقایسه پنجره ترمال بریک و upvc
مقایسه پنجره ترمال بریک و upvc
نکاتی را در رابطه با نحوه مقایسه پنجره ترمال بریک و upvc بیان کنیم که اگر قصد خرید پنجره برای ساختمان خود را دارید راهنمایی های زیر برایتان مفید باشد.
معایب پنجره یو پی وی سی
مزایا و معایب پنجره یو پی وی سی
پنجره یو پی وی سی آخرین نسل از پنجره های تولیدی تمامی معایب نسل های قبلی پنجره در آن رفع گردیده است، مهمترین معایب پنجره یو پی وی سی به وجود می آید.
سیستم ترمال بریک
نحوه کار پنجره با سیستم ترمال بریک
برای آشنایی بهتر با سیستم ترمال بریک باید بدانیم که آلومینیوم پس از چوب و آهن در واقع نسل سوم صنعت تولید پنجره سازی را تشکیل می دهد.
پنجره دو جداره ضد سرقت
پنجره دو جداره ضد سرقت
امروزه تمامی ساختمان ها با رعایت اصول ایمنی و استفاده از درب و پنجره دو جداره ضد سرقت آسایش و امنیت را برای خود و خانواده خود فراهم آورده اند.
شیشه سکوریت
قیمت و مزایای شیشه سکوریت
بر روی شیشه های ساختمانی یک نوع فرایند حرارتی صورت می گیرد که به آن سکوریت کردن یا ایمن سازی گفته می شود و اصطلاحالا به شیشه، شیشه سکوریت می گویند.